Kontakt

Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. +48 65 529 81 00
faks +48 65 529 81 31

e-mail: um@leszno.pl
strona internetowa: www.leszno.pl

Nazwy skrytek podawczych na platformie ePUAP:

/umleszno/SkrytkaESP
/umleszno/skrytka

NIP 6970020756
REGON 000660995
Identyfikator gminy TERYT: 3063011

NABÓR ZAKOŃCZONY - Kasjer

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Wybrany kandydat Imię i nazwisko Anna Ruskowiak, Miejscowość Spytówki
Uzasadnienie wyboru Najwyższa ocena komisji kwalifikacyjnej.
Szczegóły
Stanowisko NABÓR ZAKOŃCZONY - Kasjer
Miejsce pracy Środowiskowa Pływalnia Edukacyjna Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego,AL. Jana Pawła II 10, 64-100 Leszno
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Dokumenty należy składać w biurze MOS, 64-100 Leszno ul. Jana Pawła II 10, lub pocztą na adres Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko kasjer
Status rozstrzygnięte

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze kasjer w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym

1. Wymagania niezbędne od kandydatów:

a) obywatelstwo  polskie,

b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

c) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia

    publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d) nieposzlakowana opinia,

e) wykształcenie: średnie – minimum 2 lata stażu pracy,

2. Wymagania dodatkowe od kandydatów:

a)  komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole,

b)  umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność i odpowiedzialność,

c)  umiejętność sprawnej organizacji pracy,

d)  znajomość przepisów: ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych oraz aktów wykonawczych do wymienionych ustaw

3.  Zadania wykonywane na stanowisku:

a) sprzedaż biletów wstępu

b) obsługa kasy fiskalnej

c) wydawanie kluczyków do szafek

4. Wymagane dokumenty:

a) wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

    do pobrania ze strony www.bip.leszno.pl,

b) list motywacyjny,

c) życiorys /CV/,

d) dokumenty  poświadczające wykształcenie /kserokopia /

f) dokumenty poświadczające staż pracy /kserokopia świadectw pracy/

g) oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za

    przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

h) oświadczenie kandydata dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych,

i) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

5. Warunki pracy na stanowisku:

a) miejsce pracy: Środowiskowa Pływalnia Edukacyjna Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, 64-100  Leszno,

b) rodzaj wykonywanej pracy: stanowisko urzędnicze,

c) wymiar czasu pracy: pełen etat,

d) termin rozpoczęcia pracy: 1.10.2017 roku

Dokumenty należy składać w biurze MOS, 64-100 Leszno ul. Jana Pawła II 10, lub pocztą na adres Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego  z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko kasjer  w terminie  do dnia 25 września 2017r.  do godz.  15oo.

Załączniki

Powiadom znajomego