Kontakt

Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. +48 65 529 81 00
faks +48 65 529 81 31

e-mail: um@leszno.pl
strona internetowa: www.leszno.pl

Nazwy skrytek podawczych na platformie ePUAP:

/umleszno/SkrytkaESP
/umleszno/skrytka

NIP 6970020756
REGON 000660995
Identyfikator gminy TERYT: 3063011

NABÓR ZAKOŃCZONY - samodzielny referent ds. rachunkowości i kadr

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Wybrany kandydat Imię i nazwisko Katarzyna Stachowska, Miejscowość Leszno
Uzasadnienie wyboru Wybrana kandydatka w najpełniejszym stopniu odpowiada wymaganiom powyższego stanowiska stawianym w opisie stanowiska pracy.
Szczegóły
Stanowisko NABÓR ZAKOŃCZONY - samodzielny referent ds. rachunkowości i kadr
Miejsce pracy Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Tadeusza Rejtana 1, 64 - 100 Leszno
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Tadeusza Rejtana 1, 64 - 100 Leszno, sekretariat
Status rozstrzygnięte

KONKURS NA STANOWISKO URZĘDNICZE

W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 13

 IM. KRÓLA STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO

W LESZNIE

Na podstawie art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity w Dz. U. z 2016, poz. 902 ze zm.) Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, ul. Tadeusza Rejtana 1 ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze:

samodzielny referent ds. rachunkowości i kadr

wymiar zatrudnienia – 1 etat

WYMAGANIA NIEZBĘDNE OD KANDYDATÓW:

1.obywatelstwo polskie,

2.pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z praw publicznych,

3.brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane

z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

4.nieposzlakowana opinia,

5.wykształcenie średnie lub wyższe odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku samodzielny referent ds. rachunkowości i kadr (wymagane są kwalifikacje do obu specjalności),

6.staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy lub oświadczeniami

pracownika):

   - 2 lata dla osób z wykształceniem wyższym,

   - 4 lata dla osób z wykształceniem średnim.

WYMAGANIA DODATKOWE OD KANDYDATÓW:

1.doświadczenie zawodowe w jednostkach samorządowych,

2.znajomość przepisów: ustawa o systemie oświaty, o pracownikach

samorządowych, Karta Nauczyciela, Kodeks pracy, o Systemie Informacji

Oświatowej, Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o finansach publicznych oraz akty wykonawcze do w/w ustaw,

3.znajomość obsługi komputera – MS Office, urządzeń biurowych,

4.brak przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowania stanowiska.

PRZEWIDYWANY ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

1.prowadzenie spraw kadrowych nauczycieli oraz pracowników

 niepedagogicznych w tym związanych z wynagradzaniem pracowników,

2.prowadzenie akt osobowych dla pracowników jednostki oraz sporządzanie

dokumentów z zakresu prawa pracy i spraw pracowniczych,

3.opracowywanie regulaminów określających prawa i obowiązki pracowników,

4.sprawy związane ze sprawozdawczością dotyczącą spraw kadrowych (SIO, GUS oraz sprawozdania sporządzane na potrzeby organu  prowadzącego lub sprawującego nadzór pedagogiczny), finansowych, majątkowych, a także sprawozdanie dotyczące  zamówień publicznych oraz PFRON,

5.prowadzenie spraw związanych z  Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych,

6.prowadzenie spraw związanych z planowaniem, prowadzeniem i rozliczaniem planu finansowego szkoły, w tym sporządzanie zmian w planie finansowym oraz sporządzanie projektu i planu finansowego szkoły,

7.określanie osób w poszczególnych rozdziałach budżetowych zgodnie z arkuszem organizacyjnym,

8.przygotowywanie poleceń przelewu oraz opisywanie i opieczętowywanie faktur

z określeniem klasyfikacji budżetowej oraz przygotowywanie faktur dotyczących pozyskiwania dochodów,

9.prowadzenie spraw związanych z ochroną danych osobowych.

WYMAGANE DOKUMENTY:

1.list motywacyjny,

2.CV,

3.wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

4.dokumenty potwierdzające kwalifikacje oraz staż pracy (potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem),

5.oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciw niemu postępowanie karne,

6.oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych,

7. oświadczenie kandydata, że jego stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy

na stanowisku: samodzielny referent ds. rachunkowości i kadr,

8. oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych

w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. w Dz. U z 2016, poz. 912).

WARUNKI PRACY I PŁACY

1. Zatrudnienie od dnia 01.04.2018 r. na czas określony z możliwością uzyskania umowy na czas nieokreślony.

2.Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca

2009 r.( Dz. U. Nr 50, poz. 398 ze zm.), z Regulaminem wynagradzania pracowników niepedagogicznych w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie z dnia 12.06.2015 r. ze zm.

DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ:

1.Do dnia 19 marca do godziny 15.00 (termin dotyczy także ofert przesyłanych pocztą) w sekretariacie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13

im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, ul. Tadeusza Rejtana 1.

W przypadku pytań w sprawie wymaganych dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 65 526 75 95.

2.Koperta powinna być zaklejona i opisana „Nabór na stanowisko urzędnicze-samodzielny referent  ds. rachunkowości i kadr”.

3.Dokumenty nie mogą być złożone za pośrednictwem faksu i poczty elektronicznej.

Aplikacje, które wpłyną do  sekretariatu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie po wyznaczonym powyżej  terminie nie będą rozpatrywane.

Po upływie terminu składania dokumentów Komisja Rekrutacyjna dokona ich oceny formalnej. Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne przejdą do dalszego etapu rekrutacji. W zależności od ilości zgłoszeń może nastąpić weryfikacja w formie pisemnego testu.  Z osobami, które zakwalifikują się do ostatniego etapu będą przeprowadzane rozmowy kwalifikacyjne w uzgodnionym indywidualnie terminie.

Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie internetowej BIP

Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, ul. Tadeusza Rejtana 1 oraz na tablicy ogłoszeń znajdującej się w budynku szkoły.

Dokumenty aplikacyjne nie spełniające kryteriów wymaganych w ogłoszeniu zostaną po zakończeniu rekrutacji komisyjnie zniszczone, natomiast dokumenty osób, które

w procesie rekrutacji zakwalifikowały się do dalszego etapu będą przechowywane zgodnie z instrukcją kancelaryjną.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia w rozumieniu przepisów rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych kształtuje się na poziomie poniżej 6%.

Załączniki

Powiadom znajomego